Програма конференціїРЕЗОЛЮЦІЯ!

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм: проблеми теорії і практики підготовки та перепідготовки освітянських кадрів»

Кафедрою педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова організовано і проведено з 25 листопада по 5 грудня 2015 року у формі дистанційного спілкування на нашому форумі ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм: проблеми підготовки та перепідготовки освітянських кадрів», присвячену 180-літтю університету та 25-річчю кафедри.

У роботі конференції взяли участь науковці, педагоги-практики, аспіранти і студенти магістратури – всього 202 особи з 18 областей України, 112 з яких надали цікаві й конструктивні коментарі та пропозиції. Враховуючи важливість напрацювань конференції з актуальних проблем подальшого розвитку теорії, методики і практики педагогічної творчості, майстерності, професіоналізму освітянських кадрів в умовах сучасних реалій та їх викликів, становлення в Україні дорадництва у галузі освіти для ствердження виняткової ролі духовності, інтелекту й креативності праці педагога ХХІ століття в сучасному інформатизованому і глобалізованому суспільстві,

учасники конференції вважають за необхідне:

1. Ініціювати послідовні й обгрунтовані дії, спрямовані на розвиток педагогічної творчості, майстерності, професіоналізму як фундаментальних акме-стратегій інноваційного розвитку системи підготовки та перепідготовки освітянських кадрів на основі покращення якості освіти, координації спільної діяльності вітчизняних університетів шляхом академічної мобільності науково-педагогічних працівників і студентів.
  2. Покращити координацію зусиль управлінських і науково-методичних структур, спрямованих на модернізацію теоретико-методологічних, змістових й технологічних засад педагогічної майстерності, творчості, професіоналізму педагога ХХІ століття та не допустити розпорошення професійного потенціалу однойменних профільних науково-методичних центрів.
  3. Активізувати діяльність університетів щодо впровадження практичних програм підготовки студентів до застосування сучасних технологій навчання та здійснення дорадчого науково-методичного супроводу креативно-професійного розвитку особистості педагога у процесі підготовки та перепідготовки освітянських кадрів.
  4. Розвивати спільну наукову й освітню діяльність вітчизняних і зарубіжних університетів з обміну досвідом, розроблення сучасного науково-методичного забезпечення для розширення інформаційно-освітнього бази оволодіння педагогічними кадрами професійною майстерністю, творчістю, професіоналізмом.
  5. Підтримати ініціативу кафедри педагогічної творчості щодо розвитку нового напряму підготовки фахівців із спеціальності «Дорадництво» у галузі освіти та сприяти її популяризації серед громадськості через різні форми педагогічного просвітництва, засоби масової інформації щодо можливості здобуття студентською молоддю нової перспективної педагогічної спеціальності.
  6. Вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи науково-практичної конференції.

Оргкомітет