Новини

pochatok16 березня 2017 р. на випусковій кафедрі педагогічної творчості факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації Національного університету імені М.П. Драгоманова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури денної форми навчання за спеціальністю «Дорадництво», яке пройшло в яскравій та піднесеній атмосфері, стало справжнім святом для випускників, їх наставників, друзів і близьких.

На базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 30-31 березня 2017 р. відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності й майбутнього», оргкомітет якої очолили ректор університету академік Віктор Андрущенко та Президент Національної академії педагогічних наук України академік Василь Кремень, а відповідальною за проведення конференції виступила кафедра педагогічної творчості (заступник голови оргкомітету – завідувач кафедри професор Наталія Гузій).

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та Національна академія педагогічних наук України запрошує взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності та майбутнього», що відбудеться 30-31 березня 2017 року.

Програмою конференції передбачена робота пленарного та секційних засідань, а також відкриття Меморіального музею-садиби Івана Андрійовича Зязюна у с. Пашківка Ніжинського району Чернігівської області. Деталі в інформаційному листі.

fst1 1526 січня 2017 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся обласний семінар «Організаційно-методичне забезпечення розвитку інтелектуально-творчих умінь учнівської молоді» для методистів Малої академії наук учнівської молоді, відповідальних за роботу з обдарованими дітьми.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися В.П.Сергієнко, декан факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації, президент Малої  академії наук учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор і Н.В.Гузій, завідувач кафедри педагогічної творчості,  доктор педагогічних наук, професор. У роботі семінару брали участь викладачі кафедри педагогічної творчості: кандидат педагогічних наук, в.о. професора В.І.Саюк і кандидат психологічних наук, доцент Н.В.Лук’янчук.