pochatok16 березня 2017 р. на випусковій кафедрі педагогічної творчості факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації Національного університету імені М.П. Драгоманова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури денної форми навчання за спеціальністю «Дорадництво», яке пройшло в яскравій та піднесеній атмосфері, стало справжнім святом для випускників, їх наставників, друзів і близьких.

Свято розпочалося вітальним словом декана факультету, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Володимира Петровича Сергієнка.
У своїй промові він побажав випускникам успіхів у кар’єрному зростанні, професіоналізму, добробуту і процвітання та зачитав наказ про присвоєння магістрам кваліфікації «консультант з дорадництва у сфері освіти, методист, викладач загальнопедагогічних дисциплін». В.П. Сергієнко із приємністю зазначив, що половина групи випускників спеціальності «Дорадництво» одержала дипломи з відзнакою.

druge

З побажаннями творчо та ефективно застосовувати на практиці здобуті в університеті знання, удосконалюючи систему дорадчої служби, сприяючи вирішенню актуальних для розвитку країни проблем освіти, виступила завідувач кафедри педагогічної творчості, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Гузій Наталія Василівна.

Під оплески присутніх випускникам вручили дипломи.

Img 7532

i Img 7544

Зі словами подяки від імені випускників виступив Олександр Григоришен. У своїй промові він наголосив, що високими здобутками у навчальних досягненнях і професійному зростанні студенти зобов’язані колективу університету та науково-педагогічним працівникам кафедри педагогічної творчості.

Шановні випускники! Вітаємо вас з успішним завершенням магістратури!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму та досягнення омріяних вершин у професійній діяльності! Ви завжди можете розраховувати на допомогу та співпрацю з Національним університетом імені М.П.Драгоманова. Сподіваємося, що Ви будете підтримувати тісний зв’язок зі своєю «Аlma Mater» та рідною кафедрою педагогічної творчості! Ви всі є гордістю нашої кафедри – освітянською елітою України!

Не зупиняйтеся на досягнутому!

Нехай щастить!

Img 7558