Фахове видання з педагогічних наук  

   

Архів  

   

Шестакова Тетяна Віталіївна

Шестакова Тетяна Віталіївна

кандидат педагогічних наук, доцент


 

Народилася у м. Бучі, закінчила Київське педагогічне училище №3, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та здобула кваліфікацію учителя початкових класів, практичного психолога у закладах освіти, а також вчителя англійської мови і зарубіжної літератури. Працювала помічником вихователя у дитсадку, вожатою та помічником вихователя у таборах відпочинку, вчителем англійської мови в Ірпінській початковій школі № 11 та в ЗОШ № 9 м. Ірпіня. З 1998 р. – викладач, старший викладач, доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування готовності майбутніх педагогів до професійного самовдосконалення» та здобула науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. У 2010 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогічної творчості.

Нагороджена до 20-річчя кафедри педагогічної творчості та до 175-річчя НПУ імені М.П. Драгоманова пам’ятною відзнакою «Драгоманівська Родина». За результатами науково-педагогічного пошуку здобула Другу премію на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Освіта. Наука. Духовність» (м. Київ, 1995 р.) та стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з педагогіки (м. Слав’янськ, 1998 р.).

Т.В. Шестакова керує магістерськими роботами; здійснює рецензування авторефератів кандидатських дисертацій; бере участь у роботі постійно діючого на кафедрі навчально-методичного семінару; надає навчально-методичну допомогу школам, освітнім закладам міста; підтримує творчі зв’язки з інноваційними навчальними закладами; проводить майстер-класи для учителів та науково-педагогічних працівників Вищих навчальних закладів України.

Опублікувала близько 36 науково-методичних праць, серед яких одноосібна монографія, навчально-методичні посібники (у тому числі з грифом МОН України), методичні рекомендації, статті, тези.

На основі проведених наукових досліджень проблем професійно-педагогічного самовдосконалення, розробляє необхідні матеріали до проведення лекційних, семінарських та лабораторно-практичних занять з курсу «Основи педагогічної творчості і майстерності», активно працює над розробкою і вдосконаленням методичного забезпечення його викладання. Розробила (спільно з Н.В. Гузій) «Положення про систему контролю навчальної успішності студентів з курсу «Основи педагогічної творчості і майстерності»» в умовах запровадження кредитно-модульно-рейтингової системи та адаптувала його для роботи зі студентами вечірньої, заочної та стаціонарної форм навчання різних спеціальностей.

Значну увагу приділяє керівництву науково-дослідною роботою студентів; здійснює наукове керівництво педагогічною практикою; проблемними науковими студентськими гуртками; бере активну участь у підготовці студентів до участі у щосеместрових конкурсах наукових студентських робіт, олімпіад й конкурсів з педагогічної творчості та майстерності.

Крім нормативного для педагогічної освіти курсу «Основи педагогічної творчості та майстерності» викладає оригінальний авторський спецкурс «Основи професійно-педагогічного самовдосконалення» для студентів фізико–математичного Інституту та Інституту іноземної філології.

Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:

 • акмеологічні засади професійного самовдосконалення майбутнього педагога;
 • теорія і методика педагогічної освіти;
 • проблеми особистісно-професійного зростання молоді та ін.

Контакти:
Телефон: (044) 332-56-58 (дом.)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Досягнення  

 • dubr-dipl.jpg
 • dubr-dipl2.jpg
 • img002.jpg
 • img003.jpg
 • img004.jpg
 • img005.jpg
 • img006.jpg
 • img007.jpg
 • img008.jpg
 • smolnikova-dipl.jpg
 • smolnikova-phd.jpg
   

Освітня програма магістратури «Педагогічне дорадництво»  

   

Освітня програма бакалаврату "Педагогіка дозвілля"  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ