Бурлаєнко Тетяна Іванівна

кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася у м. Києві, закінчила Економічну Академію імені Карла Адамецького у м. Катовіце (Польща) та здобула кваліфікацію банківського працівника у сфері фінансів та кредиту. Працювала провідним економістом в АТЗТ «Інтер-Контакт», вчителем економіки старших класів Спеціалізованої школи ім. З.К. Слюсаренко № 41 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, старшим викладачем кафедри економіки та управління персоналом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. З 2013 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування економічної компетентності майбутніх менеджерів освіти засобами ігрових форм навчання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. У 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки та управління персоналом.

Нагороджена грамотами і дипломами МОН України, НАПН України; є дійсним членом (академіком) міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я «МАКБЕЗ»; брала участь у міжнародних проектах «Лідери освітніх ініціатив», «Вектор успіху» та ін.

Бурлаєнко Т.І. входила до складу робочої групи з розроблення університетського стандарту спеціальності «Дорадництво»; здійснила укладання програм профільних дисциплін з цієї спеціальності та їх методичного забезпечення, керує магістерськими роботами студентів, вивчає зарубіжний досвід підготовки фахівців з дорадництва.

Опублікувала 35 наукових праць, серед яких – статті у провідних фахових й наукометричному виданнях, навчальний посібник, методичні рекомендації, енциклопедичний словник (у співавторстві), робочі програми тощо.

Викладає профільні дисципліни «Експертиза освітніх ініціатив» та «Нормативні основи діяльності педагога-дорадника» для магістрантів спеціальності «Дорадництво»; загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості на факультеті політології та права.

• формування економічної компетентності майбутніх фахівців;
  • ігрові технології в навчальному процесі;
  • lifelong learning – навчання протягом життя;
  • навчання людей старшого віку;
  • педагогічна кваліметрія.