Фахове видання з педагогічних наук  

   

Архів  

   

Бурлаєнко Тетяна Іванівна

Бурлаєнко Тетяна Іванівна

кандидат педагогічних наук, доцент


 

Народилася у м. Києві, закінчила Економічну Академію імені Карла Адамецького у м. Катовіце (Польща) та здобула кваліфікацію банківського працівника у сфері фінансів та кредиту. Працювала провідним економістом в АТЗТ «Інтер-Контакт», вчителем економіки старших класів Спеціалізованої школи ім. З.К. Слюсаренко № 41 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, старшим викладачем кафедри економіки та управління персоналом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. З 2013 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування економічної компетентності майбутніх менеджерів освіти засобами ігрових форм навчання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. У 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки та управління персоналом.

Нагороджена грамотами і дипломами МОН України, НАПН України; є дійсним членом (академіком) міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я «МАКБЕЗ»; брала участь у міжнародних проектах «Лідери освітніх ініціатив», «Вектор успіху» та ін.

Бурлаєнко Т.І. входила до складу робочої групи з розроблення університетського стандарту спеціальності «Дорадництво»; здійснила укладання програм профільних дисциплін з цієї спеціальності та їх методичного забезпечення, керує магістерськими роботами студентів, вивчає зарубіжний досвід підготовки фахівців з дорадництва.

Опублікувала 35 наукових праць, серед яких – статті у провідних фахових й наукометричному виданнях, навчальний посібник, методичні рекомендації, енциклопедичний словник (у співавторстві), робочі програми тощо.

Викладає профільні дисципліни «Експертиза освітніх ініціатив» та «Нормативні основи діяльності педагога-дорадника» для магістрантів спеціальності «Дорадництво»; загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості на факультеті політології та права.

Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:

 • формування економічної компетентності майбутніх фахівців;
 • ігрові технології в навчальному процесі;
 • lifelong learning – навчання протягом життя;
 • навчання людей старшого віку;
 • педагогічна кваліметрія.

Контакти:
Телефон: (044) 486-31-32 (роб.)
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Досягнення  

 • dubr-dipl.jpg
 • dubr-dipl2.jpg
 • img002.jpg
 • img003.jpg
 • img004.jpg
 • img005.jpg
 • img006.jpg
 • img007.jpg
 • img008.jpg
 • smolnikova-dipl.jpg
 • smolnikova-phd.jpg
   

Освітня програма магістратури «Педагогічне дорадництво»  

   

Освітня програма бакалаврату "Педагогіка дозвілля"  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ